Ваші відгуки про нашу роботуПрізвище, Ім'я *
Місто *
Адреса ел. пошти
Текст повідомлення *
Контрольный код *   
* Поля відмічені зірочкою обов'язкові для заповнення
Поділиться в соціальних мережах


21.01.2020

Від щирого серця дякуємо всім співробітникам Фонду за допомогу в зборі коштів на реабілітацію нашої донечки Анастасії!!! Ви дуже щирі, небайдужі та ДОБРІ ЛЮДИ! Дякуємо вам та низькій уклін від нашої сім"ї за допомогу! Божої милості вам!

Володимир, Чортків


29.11.2019

Доброго дня я бабуся Богданчика, Спасибы Велике всьому Вашому колективу "Фонду Добрих людей" за Вашу допомогу, Завдяки Вам ми змогли пройти курс реабілітації в Трускавці, З Вашою допомогою Артушенька може пройти до ста кроків. Окреме спасибі вашим волонтерам, дай Бог Всім Вам здоров'я.

Тетяна, Бучач


07.05.2019

Хочемо подякувати благодійному фонду "Фонд Добрих Людей" за допомогу у зборі коштів моїй донечці Пастушенко Аліні. За підтримку.

Дякуємо усім людям і працівникам фонду які відгукнулися на нашу біду. Усім низький уклін.

З повагою до Вас мама Іра.

Ірина, Бережани


23.01.2019

Доброго дня! Я мама Артурика. Хочу подякувати керівництву та всім працівникам " Фонду добрих людей" за допомогу у зібранні коштів на лікування мого синочка. Велике вам спасибі!

Олена, Тернопільська область


12.12.2015

Добрый день!

Хочу от всей души поблагодарить БФ «Фонд Добрых Людей». за оказанную материальную помощь на лечение моей дочери Шанчук Маргариты. В особенности Винницкое представительство фонда, его руководителя Юрия Повара. Спасибо ВАМ огромное!!! Также хочу сказать большое спасибо Владимиру Вайсу за поддержку, добрые советы и всех волонтеров, которые помогали в сборе средств для моей дочери. Спасибо!!! Мне приятно, что я не одна, что есть такие добрые люди, которые помогают нуждающимся, тем кто оказался в трудной ситуации. Это еще один шаг к достижению заветной цели-быть здоровым ребенком! Спасибо! Низкий мой материнский поклон за оказанную помощь!

Огромнейшее Спасибо Вам от всей нашей семьи! Пусть хранит Вас Господь, и воздаст во стократ. С благодарностью и уважением Кукуруза Светлана.

Кукуруза Светлана, Винницкая область, г. Казатин


18.10.2015

Доброго дня!

Я, мама Шпильової Марічки. Від щирого серця прагну висловити свою вдячність керівництву та працівникам «Фонду Добрих Людей». Дякуючи Вашим зусиллям та відкритим серцям, ми змогли зробити чергову операцію моїй донечці.

Існує золоте правило: «Як хочеш, щоб відносились до Тебе, так і Ти відносься до людей». Бажаю Вам, дорогі наші Добродії, щоб це добро, яке Ви чините, поверталося до Вас в стократному розмірі. Нехай Господь винагородить Вашу Любов, щедре серце та жертовність.

Шпильова Тетяна, м. Коростишів Житомирська обл.


17.08.2015

Добрий день! Я мама Шикерявої Тетяни, хочу подякувати БФ "Фонд Добрих Людей" та всім людям, які не залишилися байдужими до нашого горя і ми змогли пройти черговий курс лікування в МКВЛ м. Трускавець. Хай Вам Бог допомогає у Вашому благодійному труді.

Шикерява Ірина, м Коростень,Житомирська обл