Збір закрито. За чотири місяці на лікування маленького Артемчика Гудими зібрали більше 10 млн грн - збір закрили. Силами нашого фонду вдалося зібрати 75 000 гривень. Дякуємо усім хто долучився.


Про це написала мама хлопчика Марія Гудима.

"Збір закрито. Ви робили все можливе і не можливе для того,щоб ми могли спокійно спати. Ви стояли на холоді цілими днями на благодійних ярмарках - тільки б зібрати гроші на його порятунок. Ви просили за нашого хлопчика. Ви молили людей не проходити повз нашого Артемчика. Ви вдень і вночі проводили лотереї - безперервно. Ви безперервно проводили благодійні майстер-класи,лиш би він жив. Ви віддавали останні свої гроші-тільки б він вижив. Ви-наша сімя", - написала Марія Гудима.

За словами мами Артемчика, попереду їх чекає ще надзвичайно довгий та важкий шлях до одужання.

"Після трансплантації кісткового мозку,коли Артемчик відновить свої сили,нам проведуть повторне МРТ головного та спинного мозку - від якого буде залежати наступне наше лікування - підтримуючи хіміотерапія чи щось інше...І рахунки будуть нові, - відзначила Марія Гудима. - Та я впевнена-щоб нас не чекало в майбутньому-ми зможемо все здолати,адже за життя нашого Артемчика бореться весь світ".


На головну