В столичній клініці у важкому стані перебуває тернополянин Ігор Бойчук: потрібна допомога


30-річному жителю мікрорайону Кутківці, що у Тернополі, терміново потрібна допомога. Зараз чоловік перебуває в столичній клініці “Оберіг”.

У нього медики діагностували гостру печінкову недостатність. Стан тернополянина важкий. Аби врятувати Ігоря, йому необхідно провести операцію з трансплантації донорського органу. Вартість операції близько 85 тисяч доларів США. У рідних чоловіка таких коштів немає, тому вони просять про допомогу у всіх небайдужих.

“Допоможіть, будь ласка, врятувати дитину. Ігореві потрібно провести операцію. Зараз він проходить обстеження у всіх спеціалістів. Син перебуває на лікуванні у клініці “Оберіг” в Києві. Дата проведення операції залежить від того, коли ми матимемо гроші.

Наша родина вдячна кожному, хто не залишить нас з бідою на одинці. Важлива кожна гривня, кожне поширення інформації, кожна молитва“, – каже мама Ігоря Марія Ярослав

Як розповіла журналістам “Файного міста” пані Марія, після Великодня до Києва поїде ще один її син. Брата Ігоря Андрія обстежуватимуть як потенційного донора. Мати допомогти сину не може, лікарі не погодили її кандидатуру на роль донора. Рідні сподіваються, що печінка брата підійде Ігореві і їм не доведеться шукати іншого донора. Окрім цього, життєво важливим є й те, наскільки швидко вдасться зібрати необхідні для проведення операції кошти.

Якщо Ви можете допомогти родині у зборів коштів – зробіть це. Вдома на Ігоря Бойчука чекає дружина та маленька 3-річна донечка.

Реквізити для допомоги:

5168752011047209 Бойчук Марія Ярославівна (мама)


На головну