До нашого фонду звернулась пані Маряна , мама Владиславка якому чотири роки. Він потребує допомоги небайдужих людей. Дитину готують до складної операції по пересадці нирки. Сума для батьків – непідйомна. Допоможіть врятувати дитину!


Проблеми зі здоров’ям у Владиславка були з народження.

Як розповідає мама дитини Маряна Архитко, пологи проходили складно.

- У мене були важкі пологи. Після народження у нього був крововилив у мозку. Проблеми з нирками виявили, коли йому було 1,5 місяці, - каже жінка.

Лікарі встановили діагноз – гіпоплазія нирок та ниркова недостатність. Коли саме повинна бути операція – залежить від аналізів.

- Ми мусимо підготуватися, зібрати кошти, - каже мама дитини. – Донором може стати тато або дідусь Владислава. Вони також мають пройти обстеження. Провести операцію зможуть тоді, коли будуть підходящі аналізи. Це може бути за тиждень, може бути за місяць, може бути за рік.

Наразі дитина лікується вдома. Поки що нирки можуть впоратися і гемодіалізу дитині проводити не потрібно. Однак операцію варто провести якомога швидше. Мама хлопчика каже – цю операцію можуть провести в Україні. Пересадку зможуть виконати в столиці. Більшу частину витрат компенсує держава, але потрібні гроші на аналізи та дорогі препарати, вартість яких держава не сплачує. Загалом потрібно 150 тис. гривень. Батьки дитини просять усіх небайдужих допомогти.

Довідка: Щоб допомогти Владиславу, можна перерахувати кошти на карту: 5167 4901 9731 3639 – мама Мар’яна Архитко


На головну