З 10 по 12 червня благодійним фондом «Фонд Добрих Людей» та компанією "Svitla Systems" було організовано спортивно-патріотичний табір для дітей із малозабезпечених сімей та тих батько яких є учасником АТО.


Дводенний табір проходив у с. Денисів де у перший день проводили базові навики розкладання наметів, виховання почуття обовязку і відповідальності, , зміцнення тіла і духу учасника,виховання усвідомленості та фізичне виховання.

На другий день учасники отримували початкові прикладні навички та основи самозахисту а також основні принципи надання домедичної допомоги в умовах Надзвичайних ситуацій та відвідали денисівський краєзнавчий музей де ознайомилися з історією краю.

"Діти наше майбутнє. І важливо робити для них веселі та корисні табори, де можна не лише відпочити але й навчитись новому та знайти друзів. Ми дуже раді що змогли долучитись до створення вишколу.".- промовив представник компанії «Svitla Systems» Микола Борисюк

"Завжди будемо робити щось корисне для дітей бо це наше майбутнє і це майбутнє повинно бути здоровим та освіченим ,тому протягом літа будемо і надалі проводити подібні табори." - зазначив керівник місцевого осередку фонду та організатор табору- Павло Бойко

Особлива подяка компанії Svitla Systems за допомогу у організації табору , бійцю 80-тоі окремої десантно-штурмової бригади(ЗСУ) Олександру Атаманчуку та представнику Козацького батальйону Андрію Мавдюку за майстер класи оборони та медицини.


На головну